VÝBĚR VHODNÉHO ZÁVODU

Nejdřív je potřeba si vybrat, kterého závodu se chcete účastnit.

Níže jsou základní informace o seriálech, které je možné absolvovat.
Není vyloučena ani účast na jiných seriálech po předchozí domluvě.

Zavody na okruzich

Závody na okruzích:

CarboniaCup

Jedná se o mezinárodní okruhové závody amatérů cestovních a formulových vozů s mnohaletou tradicí, kde budete bojovat o vítězství na českých i evropských okruzích v silné konkurenci jezdců z mnoha států.

více info o CarboniaCup

F-Drive CUP

Nový okruhový seriál, jenž nabídne atraktivní závodění na okruzích střední Evropy pro amatérské i profesionální závodníky; zaštítěný Autoklubem České republiky a jede se pod takzvanou Českou trofejí.
Ke startu závodníků bude zapotřebí alespoň národní licence.

více info o F-Drive CUP

TRACK MASTERS - Central Europe Time Attack Cup

Track Masters Central Europe Time Attack Cup je soutěž amatérských jezdců, která sestává ze 7 kol + 1 speciálního kola na trati F1. Každé kolo je samostatnou soutěží, během které soutěžící soutěží proti sobě v časovém útoku (time attack), kde se bere v úvahu součet 3 nejlepších časů kol za celý den. Body shromážděné za výsledky v každém kole tvoří klasifikaci sezóny TM.

více info o Track Masters

AmaterCup

Seriál automobilových závodů pro amatérské jezdce a nadšence sportovní jízdy autem, který probíhá zpravidla na menších uzavřených okruzích (Polygon Most, Autodrom Písek, Autodrom Vysoké Mýto, Polygon Kopřivnice, Autodrom Sosnová, atd.).

více info o AmaterCup
Zavody na okruzich
Vytrvalostni zavody

Vytrvalostní závody na okruzích:

4 Hours Most - Cars Challenges

Vytrvalostní závod trvající 4 hodiny na populárním závodním okruhu v Mostě. Zúčastnit se může kdokoliv bez nutnosti držet závodní licenci a postačí i obyčejné sériové auto. Celkově pojato jako amatérský šampionát (s profi organizací a zabezpečením), který je tvořen vždy třemi závody v roce (podzim až jaro).

více info o 4 Hours Most

ARC Endurance

„Amatérská“ vytrvalostní závodní série na uzavřených tratích již od roku 2001. Zpravidla 6ti až 9ti hodinové vytrvalostní závody na okruzích v Mostě a Brně, příp. na Slovakia Ringu..

více info o ARC Endurance
Vytrvalostni zavody

Připraven závodit?

Informace a podmínky pronájmu vozů a účasti na závodech níže v odkazu .