Our Service

SEZNÁMENÍ A OVĚŘENÍ SCHOPNOSTÍ

Pokud ještě nemáte zkušenosti se závoděním na okruzích, nevadí, rádi vás na to připravíme a pomůžeme získat veškeré potřebné znalosti pro bezpečnou a úspěšnou účast na závodech různých typů.

Než vám ale zapůjčíme jakýkoliv závodní vůz, který budete řídit sami (v okruhových závodech není možné jet se spolujezdcem), musíme vás poznat a ověřit si vaše schopnosti takový vůz plně ovládat a neničit ho špatným zacházením (např. přetáčení, špatné řazení, přetěžování brzd, apod.).

Toto ověření se koná zpravidla ještě před závodem, během testovacích dní, kdy jeden z našich zkušených instruktorů musí schválit vaše dovednosti, znalosti trati a přístup. Pokud by se tak nestalo, nemůžete se s našimi vozy závodů zúčastnit!

Závodní vozy nejsou pojištěny (odpovědnost, havárie) a každý řidič nese plnou hmotnou odpovědnost za způsobené škody nejen na vozidle, ale i např. na vybavení okruhu (svodidla, bezp. zábrany, atd.). Tyto náklady je pak povinen v plné výši uhradit, a to nejen v případě, že způsobil škodu svou vinnou (nezvládl vozidlo, přecenil schopnosti své či vozu atd.), ale i v případě nezaviněné nehody (havárii způsobilo jiné vozidlo apod.).

Our Service
whytorent
whytorent

PROČ SI PŮJČOVAT SOUTĚŽNÍ VŮZ?

Sériová auta nejsou navržena ani určena pro závodní okruh a už vůbec ne pro závody. Běžné (i sportovní) auto s sebou nese i vyšší riziko poškození a dodatečných nákladů na opravy, protože standardní pneumatiky nebo podvozek nezvládnou rychlé změny směru nebo zvýšené teploty.

Nabízíme vám řešení tohoto problému. Náš vozový park závodních automobilů je speciálně postaven a navržen pro závody na okruzích a je pravidelně servisován před každým závodem či testovacím dnem.

Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionál, tohle je výzvou pro jezdce i auto!

Pronajmutí soutěžního vozidla na závody přináší mnoho výhod a důvodů, které jsou přesvědčivé jako podpora rozhodnutí pro tuto možnost. Zde je několik klíčových důvodů:

Finanční efektivita

Pronajímání soutěžních vozidel je často mnohem levnější než jejich nákup. Závodní auta jsou drahá a jejich údržba a servis často přináší vysoké náklady. Pronájem umožňuje účastnit se závodů s vrcholovými vozidly za zlomek nákladů souvisejících s vlastnictvím a provozem vozidla. To významně snižuje finanční zátěž a umožňuje se soustředit na samotné závodní výkony.

Profesionální tým

Pronájem soutěžního vozidla zahrnuje také technickou podporu a servis od zkušených profesionálů. To je zvláště důležité pro týmy, které nemají vlastní techniky a mechaniky. Profesionální tým vám poskytne veškerou technickou podporu, kterou potřebujete, aby vaše vozidlo bylo v optimálním stavu pro závody. To vám umožní soustředit se na svou koncentraci a výkon za volantem, aniž byste museli trávit čas a úsilí na technických záležitostech.

Flexibilita výběru vozidla

Pronájem vám poskytuje možnost volby z širokého výběru soutěžních vozidel. Nezávisle na vašem rozpočtu nebo preferencích můžete vybrat vozidlo, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a závodnímu stylu.

Získání zkušeností a srovnání s konkurencí

Pronajímání vám poskytuje jedinečnou příležitost získat zkušenosti s různými soutěžními vozidly a zdokonalit své dovednosti. V průběhu času se můžete pokoušet o různé modely a značky, abyste zjistili, které vyhovuje nejlépe vašemu závodnímu stylu. Tímto způsobem získáváte výhodu porovnávání a srovnávání se svými konkurenty a zlepšování výkonu.

Žádné starosti o údržbu

Pronajaté soutěžní vozidlo vás zbavuje zátěže údržby a servisu. Pronajímatel se postará o veškerou práci spojenou s údržbou a zajištěním, že vozidlo je v perfektním provozním stavu před každým závodem. To vám ušetří čas, stres a peníze spojené s úkoly údržby a umožní vám se naplno soustředit na svůj výkon na trati.

Pronájem soutěžního vozidla na závody je výhodnou volbou, která umožňuje závodníkům snížit náklady a zároveň získat profesionální technickou podporu a přístup k vrcholovým závodním vozidlům.

Tyto důvody přesvědčivě dokazují, že pronájem může být vynikající volbou pro každého vášnivého závodníka, který chce dosáhnout svých cílů a zároveň udržet finanční stabilitu.

Připraven závodit?

Teď už se stačí jen rozhodnout, zda pojedete závod samostatně nebo jako člen týmu jezdců ve vytrvalostním závodu.