ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak poznám, které auto mi nejlépe vyhovuje?

Podle vašich zkušeností, požadavků a klimatických podmínek, které budou na trati panovat, vám doporučíme vhodný vůz.

Je vozidlo havarijně pojištěno?

Bohužel v závodním voze na okruhu neplatí žádné pojištění – jedete vždy na vlastní riziko a odpovědnost za způsobené škody.

Individuálně si můžete sjednat pouze speciální úrazové pojištění.

Co se stane, když havaruji?

Totéž, co by se stalo, kdyby to bylo vaše auto. Zaplatíte za to!

To je opravdu nepříjemná situace pro obě strany. V tomto případě platíte pouze opravy, nikoliv ztrátu firmy při opravě vozu ani snížení jeho hodnoty o případný ušlý zisk až do opravy vozu.

Musím platit, když se vůz porouchá nebo má technický problém?

To je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli provozovat dataloggery v našich autech. Pokud se auto rozbije a není to chyba řidiče, zaplatíme opravu my.

Pokud by to byla chyba řidiče (například špatné řazení a přetočení motoru nebo poškození auta na vysokém obrubníku), pak by musel řidič zaplatit opravu auta.

Co se stane, když vyjedu mimo trať (kačírek, tráva, i bez střetu se svodidly)?

V tomto případě zaplatíte poplatek dle vybraného vozu. Ten slouží k vyčištění a kontrole vozu, abychom si byli 100% jistí technickým stavem vozu před další jízdou.

Naše vozy mají světlou výšku 4-11 cm dle vozu a vyjetí mimo trať může způsobit i poškození vozu, které budete muset uhradit.

Je nutné skládat nějakou kauci?

V závislosti na vašich zkušenostech, klimatických podmínkách a dalších parametrech může být vyžadována kauce. V každém případě vám dáme vědět.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace
a zodpovězení vašich případných dotazů.